24.10.2019

Kiinnostaisiko lähteä mukaan kehittämään seuratoimintaa - johtokuntapaikkoja avoinna!

Oletko kiinnostunut seuratoiminnasta? Haluaisitko hiukan vahvemmin mukaan toimintaan? Nyt se on mahdollista, sillä Nyrkkeilyjaoston johtokunnassa on muutama paikka vapaana. Uudet jäsenet valitaan ensi keskiviikkona, seuran syyskokouksessa. Avaa uutinen ja lue lisää!

 

Johtokuntalaiset kokoontuvat muutaman kerran kaudessa ja huolehtivat seuran toiminnasta: niin hallintopuolesta kuin esimerkiksi salin tarvikkeidenkin kunnosta. Täältä löydät lisätietoa johtokunnan tehtävistä: http://www.taenyrkkeily.fi/yleista/tae-nyrkkeilyn-hallinto

Johtokunnan jäsenet saavat treenata kuntonyrkkeilytunneillamme ilmaiseksi niin paljon kuin haluavat. Lisäksi he saavat 50% alennuksen Urheilukeskuksen kuntosalista ja ilmaiset nyrkkeilyliiton koulutukset.

Seuramme on hyvässä  kunnossa, tästä todisteena laadun takaavat Tähtimerkit.

Jos olet kiinnostunut johtokuntaan liittymisestä, laita viestiä osoitteeseen tae.asiakaspalvelu@gmail.com