15.12.2013

Tervetuloa uusille sivuillemme!

Ilmoittautuminen kevään tunneille on alkanut.

Seuran uudet nettisivut ovat vihdoin auki. Loppuhiomista ja viimeistelyä toki vielä tehdään, mutta tärkeimmät tiedot voi jo lukea ja hakea näiltä sivuiltamme. Nettisivujen lisäksi voit seurata tapahtumiamme ja uutisiamme Twitteristä, Facebookista ja Instagramista, unohtamatta YouTube-channelia, jonne lataamme kilpailijoittemme otteluita ja treenejä.

Ilmoittautuminen

Jokaisen jäsenen, niin uuden kuin entisenkin, tulee rekisteröityä uudelleen seuran sivuille voidakseen ilmoittautua kevään kursseille. Tuntitarjontaa on ennätyspaljon, joten klikkaile itsellesi mukava treenipaketti ensi kevääksi. Ryhmäkuvaukset kerrotaan tarkemmin nettisivuilla, joten kannattaa ensin tutustua sivuihimme.

Erillistä käyttäjätunnusta ei enää tarvita, vaan jatkossa kirjaudut profiiliisi sähköpostiosoitteellasi. Saat ilmoittautumisen jälkeen laskun s-postiin, jonka maksamalla vahvistat paikkasi ryhmässä.

Jaostoterkuin

Päivi